KiK,
Csapatunkba keresünk hölgyet/urat

Üzletvezető helyettes

Mátészalkai üzletünkbe üzletvezető helyettest keresünk.

Élj egy dinamikus vállalat adta lehetőséggel!

Feladatok

  • az üzlet napi működésének biztosítása
  • a vásárlók udvarias kiszolgálása
  • a termékek átvétele, kihelyezése a konszern előírásainak betartásával
  • árváltozásokkal kapcsolatos feladatok megszervezése, ellátása
  • a 6-8 fős csapat irányítása, motiválása
  • személyzeti beosztások elkészítése, jelenléti ívek vezetése
  • adminisztrációs, szervezési feladatok elvégzése
  • kapcsolattartás a területi vezetővel

Feltételek

  • legalább két éves, lehetőleg kereskedelemben szerzett, vezetői tapasztalat
  • motivációs készség
  • felelősségtudat
  • lelkes és önálló munkavégzés
  • rugalmasság, pontosság, precizitás
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Amit ajánlunk

  • stabil, nemzetközi háttér
  • dinamikus, változatos munka
  • fejlődési, előrelépési lehetőség cégen belül
  • személyzeti kedvezmények
  • cafeteria
Ha Te is tagja szeretnél lenni egy lendületes, rugalmas és elkötelezett csapatnak,

kérünk, juttasd el hozzánk fényképes önéletrajzodat elektronikusan az alábbi e-mail

címre:

marianna.megyesi@kik.hu

vagy postai úton az alábbi címre:

KiK Textil és Non-Food Kft.
Személyzeti osztály
Budapest
Hengermalom út 19-21.
1117